Cenník

Balík economy - 49 eur
Do 3 pracovných dní. Klientovi zašleme mailom z jeho jednej fotografie 15 návrhov farebnosti fasády. Grafické návrhy v rôznych farebných odtieňoch ,  kombinacie fasádnej farby s 1 druhom obkladu . V rustikálnom i modernom štýle. Obklad je vzorový, štiepaný kameň čiernej alebo hnedej farby. Ak mate vyhliadnutý svoj vlastný , prosím uveďte to.

 

Balík standart - grafické návrhy z  2 fotiek - 99 Eur
Do 3 pracovných dní . Objekt prepracovaný z 2 strán, neobmedzený počet farebnosti fasády. Grafické návrhy v rôznych farebných  odtieňoch, 2 druhy obkladu. Obklad štiepaný kameň čiernej a hnedej farby, drevo či tehla . Ak mate vyhliadnutý svoj vlastný , prosím uveďte to.  Architektúra vo vstupnej foto je úplná, bez lešenia.

Balík premium - 149 eur

Mailové konzultácie s vizualizovanými návrhmi každých 24 hod. v pracovné dni. Objekt prepracovaný z 2 či 3 fotografií, počet výstupov farebnosti fasády neobmedzený, podľa potrieb zákazníka. Možnosť použitia - 3 druhou obkladu. Klientovi v tomto balíku ponúkame aj presný  názov farby zo vzorkovníka - napr. JUB 1092,1093. Možnosť pridania napr.zábradlia, striešky nad vstup, či zmena farebnosti okien. Možnosť  odstránenia lešenia, či  pásky z okien atď..